+48 600-246-770 Jakub
+48 600-892-293 (Magda Michalak)

Głównym filarem naszej działalności jest transport krajowy, międzynarodowy oraz spedycja. Dbamy o to, aby usługi przez nas świadczone spełniały wymagania i oczekiwania klientów. Podejmując działania kierujemy się najwyższymi standardami jakości usług, dlatego zatrudniamy jedynie kompetentnych i kreatywnych pracowników. Naszym głównym celem jest solidna obsługa i punktualność oraz zadowolenie klienta z wykonanej przez nas usługi.

 

transport krajowy i międzynarodowy

Profesjonalnie świadczymy usługi transportu na terenie Polski, Unii Europejskiej i krajów Skandynawskich. Oferujemy nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu wszelkich towarów. Każdy ładunek jest ubezpieczony i każdy pojazd posiada wbudowany moduł GPS, dzięki któremu monitorujemy stale jego położenie i szybko możemy zareagować w razie problemów na trasie, remontów, tak aby dotrzeć do celu na wyznaczony czas. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają kierowcy, którzy posiadają doświadczenie w transporcie zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Gwarantujemy terminowe podjęcie ładunku oraz dostawę na określony czas.
Tworzymy rozwiązania transportowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Posiadamy licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu rzeczy oraz wszelkie ubezpieczenia transportowe.

Przy przewozach poza Unię Europejską tj. np. Szwajcarii lub Norwegii dokonujemy wszelkich formalności związanych z odprawą celną.

spedycja krajowa i międzynarodowa

Oprócz usług transportowych świadczymy usługi spedycji w transporcie krajowym i międzynarodowym . Obsługujemy zlecenia spedycyjne bardzo precyzyjnie. Zatrudniamy wykwalifikowanych  spedytorów którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług spedycyjnych zajmuje się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji dostawy towarów, aby Państwa ładunek bezpiecznie trafił do celu. Zaplanujemy najbardziej optymalną trasę a także wybierzemy odpowiedni środek transportu. Współpracujemy zarówno  z firmami jak i producentami krajowymi i zagranicznymi. Oprócz swojego taboru mamy również dostęp do taboru innych sprawdzonych i zaufanych przewoźników.
Stawki za przewozy zarówno krajowe jak i międzynarodowe są zależne od wielu czynników. Między innymi od wagi, rodzaju towaru, ilości kilometrów. Ceny są ustalane indywidualnie do każdego transportu.    
W ramach naszej współpracy otrzymają Państwo kompleksową obsługę .
Każdego klienta traktujemy indywidualnie. 

© 2023 | KUBA TRANS
REALIZACJA 3CK STUDIO